Montaż wentylacji

Gwarantujemy najwyższą jakość montażu. Termin montażu – ustalany jest zawsze indywidualnie w terminie najdogodniejszym dla Klienta.

Decydując się na naszą firmę, masz pewność że instalacja zostanie wykonana z maksymalną starannością i profesjonalizmem, co gwarantuje długą i bezawaryjną pracę każdego systemu wentylacyjnego i klimatyzacyjnego. Zamawiając usługę montażu w naszej firmie, otrzymasz preferencyjne ceny.

Usługa montażu systemu wentylacji:

Instalacja systemu wentylacyjnego wyceniania jest indywidualnie. Dokładny koszt może zostać oszacowany na podstawie pomiarów.

  • Projektowanie kompletnych instalacji wentylacyjnych
  • Montaż wentylacji mechanicznej
  • Montaż central wentylacyjnych
  • Montaż podzespołów wentylacyjnych
  • Montaż odciągów kuchennych i wentylarow okapowych
  • Montaż rekuperacji w domkach jednorodzinnych

Montaż wentylacji

Wykonanie instalacji wentylacji mechanicznej w starym domu jest trudniejsze niż w nowym. Montaż instalacji wentylacji mechanicznej w zamieszkałym domu wiąże się najczęściej z koniecznością przeprowadzenia remontu i ułożeniem kanałów nawiewnych oraz wywiewnych tak, aby były jak najmniej widoczne.
Co zyskamy dzięki wentylacji mechanicznej?
Pierwszym, zauważalnym  efektem  jest pozbycie się nieprzyjemnego zaduchu oraz brzydkich zapachów w pomieszczeniach. Klimat w domu dobrze wentylowanym jest komfortowy – łatwiej się w nim wypoczywa, a alergicy czy astmatycy czują się znacznie lepiej. Co warto podkreślić koszty ogrzewania takiego domu mogą być kilkakrotnie niższe od kosztów ogrzewania budynku z wentylacją grawitacyjną.

Przegląd systemu Wentylacji

Należy pamiętać o regularnych kontrolach instalacji wentylacyjnej w celu zapewnienia bezpieczeństwa oraz żywotności urządzeń w niej zainstalowanych.

 • Serwis i konserwacja central
 • Przegląd i czyszczenie instalacji
 • Naprawy i kontrola pogwarancyjna instalacji
Oferujemy obsługę gwarancyjną, jak i również pogwarancyjną na terenie całego kraju, obejmującą jednostki centralne oraz instalacje wentylacji.

Aby zapewnić bezawaryjną pracę systemu wentylacji, oraz przedłużyć żywotność urządzeń, zalecane jest przez producentów jednostek central wentylacyjnych, przynajmniej raz w roku przeprowadzenie przeglądu technicznego.