Klimatyzatory SAMSUNG

Urządzenia  Samsung łączą efektywne chłodzenie, komfort i troskę o zdrowie z niezwykłą formą trójkąta nadaną jednostce wewnętrznej. Unikalne wzornictwo i parametry techniczne zapewniają użytkownikom wyjątkowy komfort a bogactwo inteligentnych rozwiązań sprawia, że klimatyzator będzie spełniał najwyższe oczekiwania, nie tylko dziś, ale jeszcze przez wiele lat. Oto definicja prawdziwej innowacji.

 

Unikalna technologia VIRUS Doctor

VIRUS Doctor poprawia jakość powietrza w pomieszczeniach, eliminując zanieczyszczenia biologiczne zagrażające zdrowiu: wirusy (grypy, ospy itd…), bakterie, roztocza, pleśń i czynniki wywołujące alergie. Samsung VIRUS Doctor, zaawansowany system oczyszczania, zapewnia Ci komfort świeżego, czystego powietrza w Twoim najbliższym otoczeniu, chroniąc tym samym Ciebie i Twoją rodzinę przed groźnymi mikroorganizmami i toksynami oraz patogenami.

Zgodnie z przeprowadzonymi testami SPi eliminuje w 99,99% wirusy grypy obecne w powietrzu. W przeciwieństwie do innych rozwiązań o zbliżonym działaniu, jonizator SPi jest obojętny dla zdrowia człowieka. Emitując aktywne cząsteczki wodoru i tlenu wpływa korzystnie na poprawę jakości powietrza neutralizując różnego rodzaju patogeny oraz wolne rodniki obecne w powietrzu.

Digital Inverter

Technologia Digital Inverter Samsung pozwala zaoszczędzić do 80% energii w stosunku do rozwiązań konwencjonalnych oferując jednocześnie komfort dzięki precyzyjnej regulacji temperatury. Reguluje płynnie moc sprężarki zależnie od bieżącego pomiaru temperatury oraz szybkości jej zmian w celu zapewnienia optymalnego komfortu.

Klimatyzatory konwencjonalne ze sprężarkami typu wł./wył. (on/off ) wyłączają kompresor gdy osiągnięta zostanie zadana temperatura i włączają ponownie gdy temperatura odbiegnie od nastawionej. Taki sposób regulacji powoduje znaczne wahania temperatury dalekie od komfortu.

Szeroki nawiew

Konstrukcja elementów nawiewnych w wybranych modelach serii RAC 2014 umożliwia zwiększenie zasięgu strugi powietrza w porównaniu z modelami dostępnymi na rynku. Dzięki tej funkcji powietrze skutecznie dociera do każdego miejsca w pomieszczeniu.